Yukarı Git

LANDFORCE, TÜYAP’TA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

 LANDFORCE, TÜYAP’TA GÖRÜCÜYE ÇIKTI

EREĞLİ
   Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ndeki Organize Sanayi Bölgesi’nde, “Landforce” markasıyla üretilen tarım makinelerinin tanıtımına devam edildiği bildirildi.
   Metal Sac Makine A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Kır, yaptığı yazılı açıklamada, Landforce Tarım Makinelerinin, İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Avrasya Tarım 2013 Fuarında çiftçinin büyük ilgisi ile karşılandığını belirtti.
   Kır, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda “prestijli” firmanın katıldığı fuarda, “Landforce”nin yer aldığı standın yoğun ilgi gördüğünü ifade ederek, şunları kaydetti:
   “Geçtiğimiz yılın başında başlamış olduğumuz üretimimiz hız kesmeden devam etmekte. Çeliği ile marka olan Ereğli artık tarım sektöründe de konuşulur bir hal aldı. Ereğli’nin çeliği ve Ereğli insanının emeğini bir araya getirdiğimiz makinelerimiz ülke genelinde kullanılmakta ve çiftçimizden çok olumlu tepkiler almakta. Kaliteli işçilik, kaliteli hammadde sloganı ile ürettiğimiz gübre serpme makineleri ile başladığımız üretimimize, hayvancılık için çok önemli olan yem hazırlama makinesini de ilave ettik. Her iki ürünümüzde hem kalitesi hem de fiyatı ile yurtdışı pazarlarda da rekabetçi bir hal aldı ki bu fuarda ciddi yurtdışı bağlantıları gerçekleştirdik. Yurtiçinde büyük başarılara imza atan Landforce markası artık yurtdışında da boy gösterecek.”

2013’ETE YENİ ÜRÜN
   Kır, bu yıl içinde yeni bir ürünü daha piyasaya sürmeyi amaçladıklarını anlattığı açıklamasını şöyle sürdürdü:
   “Çiftçilerimiz, kalitemize olan inançları nedeni ile başka ürünleri de bizim üretmemizi istemekte. Bizde yeni bir ürün için gerek yurt içinde gerekse yurtdışında çalışmalarımızı hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Mümkün olan en kısa sürede ürettiğimiz yeni makinemizi çiftçimizin hizmetine sunacağız. Bununla beraber ar-ge çalışmalarımız hız kesmeden sürecek. Özellikle çiftçiye zaman kazandıran ve verimi artıracak projeler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.”
   Kır, Landforce marka makinelerin yıl içinde Konya ve Bursa başta olmak üzere yurt içinde düzenlenecek fuarlarda da tanıtılacağını sözlerine ekledi.