Yukarı Git

Kalite Politikamız

LANDFORCE yem karma ve gübre serpme makinaları güvenli ve kaliteli ürünleriyle siz değerli çiftçilerimizin hizmetindedir.

             Kapasitesi 1 metreküp-20 metreküp arasındaki dikey helezonlu yem karma makinasının basit ve hafif yapısı süt ve besi çiftçileri için vazgeçilmez olmasını sağlamıştır.

              Dik olarak çalışan helezon sistemi, üzerinde bulunan özel alaşımlı ve özel tasarımlı bıçaklar sayesinde kısa sürede parçalanmasını, kesilmesini ve diğer kaba ve kesif yemlerle homojen olarak karışmasını sağlar. Yem karma makinasında ki helezon ve gövdenin özel tasarımı sayesinde makine içinde herhangi bir kör nokta bulunmamaktadır ve bu nedenle kova içersinde boşaltma sonrası yem kalmamaktadır.

              Bu özel tasarım, yem karma makinasında kullanılan uzun ömürlü şanzıman sistemi ile birlikte yatay yem karma makinelerine kıyasla çok daha düşük güce ihtiyaç duymaktadır.

            Traktörün kuyruk milinden hareket alarak çalışan gübre serpme makinesi savurucu diskleri ve ayarlanabilir kanatları sayesinde gübreyi en uzun mesafeye kadar dengeli ve düzgün olarak atmaktadır.  Gübre serpme makinası gübrenin yani sıra buğdayı, arpa ve yulaf gibi mahsulü de serperek eker. Gübre serpme makinası gübreyi dengeli serpmesi yüksek verim ve ekonomiklik sağlamaktadır.       

İÇERİK RESİMLERİ